Toplam Online : 141
Bu Gün : 230
Dün : 110
Toplam Üye : 120839
ÜYE GİRİŞİ
Giriş Yap
Beni Hatırla
Şifremi unuttum
Şifrenizimi Unuttunuz?
Lütfen rumuzunuzu veya email adresinizi giriniz
Email / Rumuz :
İletişim Formu
Rumuzunuzu veya kullanıcı adınızı unuttuysanız iletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz..
Hala Üye Değil misiniz?
Şimdi kayıt olun, uygun üyelerimizi ücretsiz görün,güvenle giriş yapın, profiliniz gizli kalsın
İslami Yuva
Ciddi evlilik sitesi
Sitemiz arkadaşlık,dostluk ya da çöpçatan sitesi değildir.Sitemiz ciddi bir evlilik sitesi olduğu için kayıt olan kullanıcılarımızın niyetinin evlilik olması gerekiyor.Sitemize üye olan kullanıcılarımız editörlerimizin titiz incelemeleri sonucunda onaylanıyor.Niyetinin evlilik olmadığı anlaşılan kullanıcılar ise siteden uzaklaştırılıyor.Sistemimize ulaşan mesaj ve kullanıcı şikayetleri anında değerlendirmeye alınarak gerekli işlemler yapılıyor.
Detaylı profil
İnsanlar evlilik niyeti ile tanışacağı kişiler hakkında genel bilgi sahibi olmak ister. Bu nedenle sitemize kayıt işlemi sırasında, genel özelliklerinizin ve aradığınız eş adayınızın özelliklerinin yer aldığı iki tane detaylı bilgi formumuzu doldurmanız gerekiyor. Bu sayede kullanıcılarımız hakkında bilgi sahibi oluyor ve size en uygun eş adayınız ile karşılaşıyorsunuz.
Destek
Yaşadığınız her türlü soru,şikayet ve önerilerinizi iletişim bölümünden gönderebilirsiniz.Bize ulaşan her maile mesai saatleri içerisinde en geç 1-2 saat içerisinde cevap vermekteyiz.Tarafınıza mail gönderilmemiş ise sorunuzun cevabı yardım bölümümüzde yer almakta demektir..
Güvenlik
Sitemizde yer alan profiller 7/24 editörlerimiz tarafından sürekli kontrol ediliyor.Kullanıcılarımızın tüm bilgileri saklı tutulmakta ve kimse ile paylaşılmamaktadır.Ayrıca fotoğraflarınızın çalınmasına karşılık bir çok önlem alınmıştır.